Friendly and Quality Service

Just a 2-minute walk from Marmaris beach, Seren Sari Hotel is 95 km from Dalaman Airport and 135 km from Bodrum Airport. Away.

It offers a traditional Turkish breakfast buffet and a pool bar where you can enjoy all-day snacks; free of charge Wireless network access is available in the lobby. All rooms are spaciously decorated with tiled floors. Each room has a minibar and a safe. Each room has a bathroom, satellite TV and a balcony.

OUR ROOMS

Spacious and comfortable rooms


Family Room


Standart Room

FOR A PEACEFUL HOLIDAY

HOTEL SEREN SARI

GUESTS

Comments from Our Guests

Pete

Fantastic hotel!! Wish we had stayed here our whole trip. Room was amazingly clean and spacious. Hotel is located so close to the beach and is on the Main Street. Will be back again in a heart beat!


14.07.2018

James

Location is great. Staff is friendly and helpful. Comfortable and new accommodations. We had a great stay there.


19.08.2018

Dennis

Our room was fine. Air conditioning works well, regular cleaning is done, the bathroom is large enough. As F / P hotel, it can be preferred with peace of mind.


05.05.2019

Cennis

The hotel staff was nice and helpfull. Breakfast was not so good though, only vegetables, bread and eggs.


09.05.2019

Deniz Aydın

Fiyat kalite dengesi iyi odalar yeni ve gayet yeterli büyüklükte. Otelin konumu mükemmel sahile 3 dakika yürüyüş mesafesinde ve merkeze çok yakin.


16.06.2019

Ece Göksu

Odamız gayet güzeldi. Klima iyi çalışıyor, düzenli temizlik yapılıyor, banyosu yeterli büyüklükte. F/P oteli olarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.


18.05.2019

Yiğit Aksoy

Konum çok iyi. Odalar çok temiz ve bakımlı. açısından bir eksiklik görmedik. Önündeki sokakta araba park etme açısından da sorun yaşamadık. Tavsiye ederiz.


19.05.2019

Sezer Bodur

Kısaca herşey çok güzeldi eşimle tatile gelmiştik yazın çalışan arkadaşların çok saygılı olmasına ve temizliklerini çok düzgün ve dikkatli yapmasına hayran kaldık.


02.06.2019
Copyright 2019
www.hotelserensari.com